Toptan Elektronik Sigara Ankara

Toptan Elektronik Sigara Ankara

Elektronik Sigara Ankara

Elektronik Sigarayı Görerek Almak İçin Ankaradaki Demetevler Ofisimize Bekleriz. 
Ankara mamak ,kızılay, bahçelievler çankaya , demetevler, batıkent , sincan ve tüm ilçelerine toptan ve perakende olarak  elektronik sigara tedariği sağlamaktayız.Perakende olarak satın almak için bizi arayın. Tüm Türkiye’ye Ego-t,ego ce6,ego ce5 ve ego ce4 modellerinin tedariğini sağlamaktayız.

En uygun fiyatlara toptan veya perakende elektronik sigara almak için bizi arayınız. 0507  099  10 10numaralı hattımızdan bize her gün 09.00-18.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Elektronik Sigara Ankara Ürün Tanıtımı

Red Kiwi CE 6 (C4+V3) Değiştirilebilir Atomizer

Tüm ürünler tarafımızdan kontrol edilerek gönderilmektedir.

*CE4+V3 (CE6) Fitili Değiştrilebilir atomizer (1,6 ml E-Likit dolum kapasitesi)
*Dolgun tat ve duman üretimi
*Şık dizayn ve pratik kullanım
Not:  Kullanmış olduğunuz ürün Orjinal Red Kiwi ise Alınız. Red Kiwi Alman Üretimidir.
Kullanım Önerileri:
– Likiti tank içerisinde tamamen boşalıncaya kadar kullanmayın. Likit eksildikçe sık sık üst sınıra kadar likit takviyesi yapın. Bu fitilin uzun ömürlü olmasını sağlar.
– Elektronik sigarayı kullanmadığınız zamanlarda pili kapalı tutun (açma-kapama pil düğmesine üst üste 5-6 kere basılarak yapılır) Çünkü cebinizde veya çantanızda taşırken düğmeye basılı kalması atomizeri yakar.
– Tank içerisinde likit yokken kesinlikle pil düğmesine basarak atomizeri çalıştırmayı denemeyin bu atomizerin ömrünü kısaltır.
Elektronik Sigara Nedir?
 Elektronik Sigara, buharlaştırıcı bir cihazdır. Hava sensörü, sigaranın bir ucundan hava çekildiğinde bunu algılar ve entegre devreye bildirir. Devre derhal gücü açar ve cihazın “atomizer” adı verilen bölümündeki yüksek frekanslı titreştirici kısmı devreye sokar. Bu kısımda bulunan tugsten – wolfram teli derhal ısınır ve temas halindeki alkaloit sıvısını yüksek frekanslı pompa ultrasonik bir titreşim oluşturarak partikülleri 1 mikron boyutunda olan bir tür soğuk duman benzeri buhar yaratır. Oluşan soğuk buhar, çekilmekte olan hava ile birleşir ve kartuş aracılığı ile dışarıya çıkarılır. Kartuşun içindeki alkoloit sıvısı etanol, su, tütün çiçeği, esans, nikotin’den oluşmaktadır. istenildiğinde nikotinsiz olarak da kullanılır.Verdiği etki olarak normal sigaralardan farklı olmamakla birlikte, sigara markası degiştirmiş izlenimi uyandırabilir.
E-Likit (Dolum Sıvısı) Nedir?
 Aromalı elektronik sigara kartuşları doldurum sıvısıdır. Elektronik sigaranızı ekonomik ve en rahat şekilde kullanmanızı sağlar. Bütün e-sigara kartuşlarıyla uyumlu dolum sıvısıdır.
E-Likit (Dolum Sıvısı) İçeriği Nedir?
 Bitkisel gliserin, Aroma esansı, terapatik nikotin.

Ankara Yetkili Bayii Telefon No: 0507 099 10 10

Ayrıca her türlü likit, usb, şarz aleti, atomizer, claromizer, taşıma çantası ve diğer tüm aparatlarını bizden temin edebilirsiniz.

 

Alakalı Kelimeler:

Comments (24)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi:
elektronik sigara
e sigara
elektronik
sigara