Delirium 69 Elektronik Sigara (eVod BCC)

Delirium 69 Elektronik Sigara (eVod BCC)

Delirium 69 (eVod BCC) E-sigara Modeli

delirium69 300x300 Delirium 69 Elektronik Sigara (eVod BCC)Delirium Ar-ge departmanının son ürünlerinden  Delirium 69! “Bottom Coil Clearomizer” olarak ifade edilen ve atomizer rezistansının en altta olduğu tank ve atomizasyon kombinasyonu öylesine mükemmel buhar üretiyor ki anlatmak için kelimeler yetersiz kalıyor. “Clearomizer” denilen şeffaf kısmı dumanı üretirken en kaliteli malzemeleri kullandık ve sonuç gerçekten muhteşem – şu anda teknolojik açıdan daha net ve temiz nefes çekebileceğiniz başka bir atomizasyon bulamazsınız. Hepsinden önemlisi, Delirium 69 ile artık atomizeri komple değiştirmeye gerek yok, sadece atomizerin kafasını değiştirmeniz yeterli! Yepyeni bir atomizer için tek yapmanız gereken eski atomizer kafasını çıkarıp yenisini takmak…bu kadar basit ve pratik!

Peki ya Delirium 69’un 650mAh’lık akü gibi bataryasına ne demeli? Bu batarya ile en sert likitlere özgü güçlü kimyasal bağları bile rahatça çözebilir, şarj geçiş özelliği ile cihazınız şarj olurken bile kullanıp keyif yapabilirsiniz!

Delirium kalite demek, 69 zevk demektir!

Delirium 69 Detay:

  • Dayanıklı Tasarım: Uzun vadeli kullanım için geliştirilmiştir, gerektiği zaman atomizer kafasını değiştirmek dışında herhangi bir parçasını değiştirmek gerekmez.
  • Bottom Coil: Atomizer ipini ıslak tutar, ayrıca çekilen buharı serin tutmak için düşük ve sabit derecelerde buharlaştırma işlevi görür.
  • Değiştirilebilir Atomizer Sistemi: Atomizeri komple değiştirmeye son, atomizer kafasını değişmek yeterlidir.
  • 1,6ml Likit Kapasitesi: Çok iç, az doldur.

D69 Paket İçeriği:

  • Delirium 69 650mAh Şarj Geçiş Özellikli Batarya x 1
  • Kullanıma Hazır Delirium 69 eVod Clearomizer (2.5Ω) x 1
  • Yedek Atomizer Kafası (2.5Ω) x 1
  • USB Şarj Kablosu x 1

Elektronik SİGARA – Delirium 69 ( eVod BCC )

Ayrıntılı bilgi ve Sipariş için  0538 827 42 17

Alakalı Kelimeler:

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi:
elektronik sigara
e sigara
elektronik
sigara